کد خبر: 1068415 A

دادستان تاکستان:

دادستان تاکستان گفت: با آغاز به کار سامانه دادرسی الکترونیک در دادسرای تاکستان، رسیدگی به پرونده‌ها در شعبات دادیاری و بازپرسی بصورت الکترونیکی انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حسین رجبی با اشاره به راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیک دادسرای تاکستان گفت: با توجه به اینکه یکی از سیاست‌های دستگاه قضا بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌های اینترنتی و الکترونیکی جهت کاهش اطاله دادرسی  و کاهش میانگین زمان رسیدگی از طریق ارتقا سرعت در رسیدگی‌ها و کاهش هزینه‌های دادرسی برای دستگاه قضا و شهروندان می‌باشد،  سامانه دادرسی الکترونیک در این دادستانی راه اندازی شده است.

دادستان تاکستان ادامه داد: با آغاز به کار این سامانه رسیدگی به پرونده‌ها در شعبات دادیاری و بازپرسی به صورت الکترونیکی خواهد بود و بر این اساس اخذ اظهارات شاکی، شهود، آخرین دفاع از متهم و ابلاغ نظریه کارشناسی از طریق این سامانه  انجام می‌گیرد.

وی بیان کرد: گفتنی است اصحاب پرونده در شعبات دادسرای شهرستان تاکستان می‌توانند از طریق مرورگر chrome و با ورود به سامانه اسکای روم گزینه مهمان را انتخاب نموده و نام و نام خانوادگی خود را تایپ نمایند، در ادامه در  کادرهایی که ظاهر می‌شود  لازم است گزینه "بلی" را انتخاب کنند.

لینک شعبه اول دادیاریhttps://www.skyroom.online/ch/srmzargar/td1       

لینک شعبه دوم دادیاری https://www.skyroom.online/ch/srmzargar/td2       

لینک شعبه سوم دادیاریhttps://www.skyroom.online/ch/srmzargar/td3    

 لینک شعبه اول بازپرسیhttps://www.skyroom.online/ch/srmzargar/tb1   

لینک شعبه دوم بازپرسی https://www.skyroom.online/ch/srmzargar/tb2  

لینک سامانه ارتباط تصویری مردم با دادستان(روزهای سه شنبه)

https://www.skyroom.online/ch/srmzargar

الکترونیک روابط عمومی کارشناسی کاهش هزینه دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر