کد خبر: 1068200 A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: هرمزگان در حوزه های اقتصادی، صنعتی، معدنی، شیلاتی، کشاورزی، گردشگری ، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از توانمندی های بسیاری برخوردار است و زمینه برای سرمایه گذاری در این بخش ها مهیاست.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، علی رئوفی در آئین رونمایی از غرفه‌های سرمایه‌گذاری سازمان، معدن و تجارت استان در نمایشگاه ساخت داخل به صورت مجازی، با اشاره به پتانسیل‌های استان، عنوان کرد: هرمزگان در کنار پتانسیل‌های اقتصادی و صنعتی از سرمایه مهم مردم خونگرم، صادق و با نجابت برخوردار است که زمینه ساز رشد و ترقی آن شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تبریک فرا رسیدن هفته هرمزگان و روز ملی خلیج فارس، با اشاره به اهمیت روز ملی خلیج فارس، تصریح کرد: نامگذاری روز ملی خلیج فارس در تقویم کشور اقدام شایسته‌ای برای صیانت از آن بود.

رئوفی در همین خصوص خاطرنشان کرد: دشمنان ایران اسلامی در پی تحریف و حذف نام تاریخی خلیج فارس بودند که با پویش و حرکت همگانی این حرکت ناکام ماند.

وی افزود: از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی هرمزگان و گرامیداشت روز ملی خلیج فارس به نحو شایسته بهره گرفته شود.

در پایان این نشست از غرفه‌های سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در نمایشگاه ساخت داخل به صورت مجازی رونمایی شد.

سرمایه گذاری کشاورزی گردشگری مناطق آزاد هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر