کد خبر: 1068144 A

فرمانده سپاه فجر فارس:

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: امسال، تلاش همه مسئولان باید مصروف ارتقاء و تعالی قشر کارگر و گره‌گشایی از مشکلات کارگران باشد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار سرتیپ یدالله بوعلی، در آئین گرامیداشت هفته کار و کارگر که با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، معاون دادگستری و رئیس سازمان صمت فارس برگزار شد، با تبریک فرارسیدن هفته کار و کارگر، گفت: قشر کارگر یکی از  ارکان اصلی تولید در کشور است و گره گشایی از مشکلات کارگران رسالت مهم مسئولان است.

 بوعلی با تاکید بر اهمیت هم افزایی و همراهی همه دستگاه ها برای حل مشکلات مردم، گفت: اقشار تخصصی بسیج مانند سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و سازمان بسیج صنعت و معدن فارس نیازمندی ها و مشکلات پیش روی مسئله تولید در استان را شناسایی و طرح های لازم را برای حل این مشکلات به مسئولان و نمایندگان استان ارائه کنند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سپاه فارس با تمام امکانات و ظرفیت ها برای کمک به مسئولان در راستای حل مشکلات قشر کارگر آمادگی دارد، گفت: در سال جاری تمام تلاش ما باید در  راستای ارتقا و تعالی قشر کارگر باشد تا هر چه بیشتر رونق اقتصادی، تولید و اشتغالزایی را در استان فارس شاهد باشیم.

در این مراسم از پوستر هفته کار و کارگر و همچنین سه پوستر با موضوع گرامیداشت شهدای شاخص قشر کارگری شهیدان والامقام ابوذر غواصی، محمد کلاته و عبدالحسین برونسی رونمایی شد.

 

شاخص مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مشکلات معاون کار و کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر