کد خبر: 1068081 A

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ضمن اشاره به آمار نگران کننده موارد بستری و فوتی در فروردین ماه گفت: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی نقش بسزایی در کنترل و مهار ویروس کرونا در شهرستان قشم ایفا کرد.

 به گزارش ایلنا از بندرعباس، حمیدرضا بهزادی با اشاره به عدم برگزاری هر گونه مراسم و تجمع در زمان شرایط قرمز کرونایی افزود: با توجه به افزایش موارد مثبت و افزایش موارد بستری، رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از پیش حائز اهمیت است و همکاری آحاد مردم جامعه و حمایت تمامی ارگانها را می طلبد.  

فرماندار شهرستان قشم در جلسه ستاد کرونا گفت: با رعایت قوانین بهداشتی و پرهیز از عادی انگاری و سهل انگاری، شیب تند کرونا را کند کنیم.

علیرضا نصری عنوان کرد: با فرهنگ سازی و کمک مردم و رسانه ها باید ویروس کرونا را مهار کنیم.

وی عنوان کرد: قوانین شرایط قرمز کرونایی غیرقابل تغییر است و زمانی که اعلام می‌شود شرایط شهرستان قرمز است، همه باید بدانیم به غیر از مشاغل ضروری، بقیه مشاغل در مدت زمان اعلام شده تعطیل خواهند بود.

نصری در جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان بیان کرد: همه دستگاه‌ها، نهادها، شرکت‌ها، سالن‌های ورزشی، مجتمع‌های تجاری و خدماتی، بنادر و اسکله‌ها، فرودگاه و ...  باید یک ستاد کرونا داشته باشند و با کسب اطلاعات مربوط به شرایط ویژه کرونایی، بدانند در شرایط نارنجی و قرمز چه اقداماتی باید انجام دهند.

فرماندار قشم با تقدیر از خدمات کادر بهداشت و درمان این شهرستان، اظهار کرد: نمونه گیری تست کرونا، شناسایی افراد مبتلا، بستری کردن و رسیدگی به مبتلایان و درمان آنان و نظارت بر قرنطینه، مهمترین مسایل مربوط به ویروس کرونا است که توسط کادر بهداشت و درمان به خوبی انجام می‌شود و انصاف نیست با بی‌تدبیری‌ها و ساده انگاری‌ها، مشکلات کادر بهداشت و درمان را افزایش دهیم.

رسانه شبکه بهداشت و درمان فرودگاه قشم ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر