کد خبر: 1068057 A

جانشین ستاد کرونای استان قزوین:

جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: مراسم پر فیض شبهای احیا با نظارت مراقبین سلامت و با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز برگزار می‌شود.

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اعلام این خبر گفت: با توجه به وضعیت رنگ بندی قرمز کرونایی تمامی شهرهای استان، این مراسم صرفا در فضای باز برگزار خواهد شد و مدت زمان برگزاری مراسم شبهای احیا حداکثر 2 ساعت بوده و انتظار می‌رود دستگاه های مرتبط نظارت لازم را داشته باشند.

 جانشین ستاد کرونای استان قزوین افزود: به منظور تسهیل در برگزاری مراسم شبهای قدر طرح منع تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 بامداد در این سه شب اجرایی نمی شود.

وی عنوان کرد: رعایت فاصله حداقل یک ونیم متر توسط شرکت کنندگان در مراسمات مورد تاکید است و مراقبین بهداشتی به منظور راهنمایی و کنترل پروتکل های بهداشتی در این مراسمات در کنار شب زنده داران خواهند بود.

این مسئول ابراز کرد: یقین داریم مسئولان هیأت های مذهبی، مداحان، ائمه جماعات و امنای مساجد در کنار استغاثه و شب زنده داری توجه ویژه ای به مراعات پروتکل های بهداشتی و سلامت مردم خواهند داشت.

حبیبی گفت: کانون های فرهنگی مساجد، هیأت ها و مداحان در طرح سلامت کرونا بیشترین همکاری را با ستاد کرونای استان داشته اند.

 

استان قزوین سلامت کانون های فرهنگی مداحان مراسم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر