کد خبر: 1068007 A

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: با تلاش ماموران کارگاه غیرمجاز تولید ماسک در محمدیه شناسایی شده و ضمن پلمب این واحد 30 هزار عدد ماسک تقلبی نیز کشف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ داود عبدالمالکی با اشاره به شناسایی کارگاه غیرمجاز تولید ماسک گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا در جامعه و سودجویی برخی افراد در تولید و فروش ماسک‌های غیرمجاز، ماموران انتظامی بخش محمدیه با اشرافیت و هوشمندی خود از تولید غیرمجاز ماسک در کارگاه غیرمجاز در یکی از مناطق شهر محمدیه مطلع و بلافاصله  پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: ماموران با اشرافیت اطلاعاتی کارگاه مورد نظر که اقدام به تولید ماسک‌های غیرمجاز می‌کرد را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام و در بازرسی از این کارگاه  30 هزار عدد ماسک تقلبی تولید شده و آماده توزیع به همراه مقادیری مواد اولیه  و 3 دستگاه تولید ماسک را کشف کردند.

وی بیان کرد: در این راستا 2 متهم دستگیرشدند، این کارگاه به علت عدم رعایت قانون نظام صنفی و آیین نامه اماکن عمومی تا اطلاع ثانوی پلمب شد.

عبدالمالکی در پایان ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس تاکید کرد: مدافعان امنیت بطور شبانه روز در کنار مدافعان سلامت در خدمت سلامت و امنیت جامعه هستند و  با افراد سودجو  و فرصت طلبی که با سوء استفاده از شرایط کرونایی کشور برای کسب منفعت خود سلامت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد قانونی می‌کند.

آیین نامه جامعه فرمانده انتظامی استان ماسک قانون نظام صنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر