کد خبر: 1067960 A

استاندار قزوین عنوان کرد:

استاندار قزوین: گزارش عملکرد برای حضور و مشارکت مردم در زمینه زکات بسیار اهمیت دارد و میزان و نحوه مصرف زکات باید به صورت سالانه برای مردم منتشر شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در نشست شورای زکات استان قزوین، با اعلام این خبر گفت: جمع آوری زکات به عنوان یک کار جمعی شناخته می شود و امیدواریم تمامی مسئولان با کمک یکدیگر بتوانند این حکم دین را به شکل احسن انجام دهند.

استاندار قزوین افزود: گزارش عملکرد برای حضور و مشارکت مردم در زمینه زکات بسیار اهمیت دارد و میزان و نحوه مصرف زکات باید به صورت سالانه برای مردم منتشر شود تا بدین وسیله با جلب اعتماد مردم شاهد حضور جدی آنها در بحث زکات باشیم.

جمالی پور گفت: اعتماد بین مردم و مسئولان لازمه پیشرفت کارها و همکاری مشترک آحاد جامعه است و در این زمینه مجموعه استانداری تمامی تلاش و همت خود را انجام خواهد داد.

استاندار قزوین تاکید کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان باید نسبت به جلب اعتماد مردم در زمینه زکات از طریق اطلاع رسانی و فرهنگ سازی اقدام کند.

استاندار قزوین اظهار کرد: حضور و تاثیرگذاری ائمه جمعه هم در بحث جمع آوری زکات بسیار حائز اهمیت است که خوشبختانه در استان قزوین در این زمینه مشارکت بسیار بالایی رقم می خورد و البته می توان این مشارکت را افزایش داد.

استان قزوین دین فرهنگ سازی کمیته امداد امام خمینی ائمه جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر