کد خبر: 1067887 A

معاون درمان وزارت بهداشت از دیده نشدن هیچ موردی از ویروس کرونای هندی در مشهد و خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد،  قاسم جان بابایی در حاشیه بازدید از روند خدمات رسانی به بیماران کرونایی در مراکز درمانی مشهد خاطر نشان کرد: ویروس کرونای هندی هم نوع دیگر جهش یافته کرونا ویروس است که خطر سرایت بیشتری دارد و اقدامات پیشگیرانه در مقابله با این ویروس باید جدی تر دنبال شود.

وی تصریح کرد: تمام تلاش کادر درمان کشور و متولیان حوزه سلامت بر این است تا کرونا بویژه در خیز چهارم کنترل شود و زنجیره انتقال این ویروس قطع گردد.

معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن ابراز خرسندی از حضور در مشهد مقدس اظهار کرد: آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این مرحله بسیار خوب بوده و از تمامی ظرفیت ها به شکل مناسبی استفاده شده است.

دکتر جان بابایی با بیان اینکه تیم پرستاری و تیم تنفسی بسیار آماده تر از گذشته در حال خدمات رسانی به بیماران هستند خاطر نشان کرد: واحدهای سرپایی، ترخیص و تسهیلات دارویی به شکل مناسبی فعال شده است و مجموع این اقدامات جای تقدیر دارد.

وی در ادامه گفت: روند تزریق واکسیناسیون کرونا بر اساس اولویت گروههای هدف در کشور در حال انجام است.

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به مشهد از روند خدمات رسانی به بیماران کرونایی در بیمارستانهای امام رضا، قائم، هاشمی نژاد، فوق تخصصی کودکان اکبر و فارابی بازدید کرد و در بخشهای اورژانس و بستری مبتلایان در این مراکز درمانی حضور یافت. 

خراسان رضوی درمان مشهد وزارت بهداشت ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر