کد خبر: 1067872 A

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از استقرار ناظران ویژه ارشاد مسافران برای استفاده از ماسک در پایانه‌های اتوبوسرانی مشهد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در این خصوص گفت: با توجه به سرعت شیوع ویروس کرونا و نظر به اهمیت سلامت شهروندان، این ناظران در ۲۰ پایانه سازمان مستقر هستند و مسافران را برای استفاده از ماسک ارشاد می‌کنند و از ورود مسافرین بدون استفاده از ماسک جلوگیری خواهند کرد.

وی ادامه داد: نظارت بر تعداد مسافر سوار شده در پایانه ها به اندازه ظرفیت ناوگان با توجه به رعایت فاصله‌گذاری، از جمله وظایف دیگر این ناظران است.

حسینقلی زاده اظهار داشت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در کلیه ناوگان و ایستگاه های اتوبوس با نشانه هایی علامتگذاری شده است و تمامی ناوگان اتوبوسرانی به صورت مستمر ضدعفونی می‌شود و از زمان وضعیت قرمز کرونا نیز، نظارت‌ها بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزایش یافته ‌است. 

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد افزود: از شهروندان عزیز تقاضا می شود بیش از پیش از ماسک استفاده کرده و رعایت فاصله‌ اجتماعی در استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی را مدنظر قرار دهند.

سلامت شهرداری ماسک مسافران مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر