کد خبر: 1067817 A

بابایی خبر داد:

مدیر اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: در هفته کار و کارگر ۱۸۰ عنوان برنامه مرتبط با جامعه کار و تلاش استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدامین بابایی در این خصوص افزود: از این تعداد ۶۳ برنامه به صورت مجازی، ۱۰۱ برنامه حضوری و ۱۶ برنامه نیز برنامه‌های ورزشی ویژه آقایان و بانوان جامعه کارگری است که به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برپایی جلسات پرسش و پاسخ در خصوص پاسخ به مسائل کارگری، وبینار راه‌های بالا بردن اعتماد به نفس به عنوان شاه کلید سلامت روان، وبینار سواد رسانه در خصوص بررسی استفاده صحیح از فضای مجازی از دیگر برنامه‌های هفته کار و کارگر استان است.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی اظهار داشت: ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به جامعه کار و تلاش، بازدید از واحدهای کارگری، غبارروبی گلزار شهدا، دوره‌های آموزشی با محوریت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و تجلیل از واحدهای نمونه کارگری و برگزاری نشست‌ به منظور انتقال تجربیات موفق کارگران منتخب، برخی دیگر از برنامه‌هایی است که در هفته کار و کارگر در استان برگزار خواهد شد.

جامعه خراسان رضوی سلامت روان کار و کارگر اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر