کد خبر: 1067362 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 96 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 17 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 96 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 77 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان‌های اردبیل، پارس‌آباد، مشگین‌شهر، خلخال و گرمی در وضعیت قرمز و شهرستانهای بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 618 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 80 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 17 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 96 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 70 نفر از اردبیل، 8 نفر پارس آباد، 7 نفر مشگین شهر، 3 نفر گرمی، 3 نفر بیله سوار و 5 نفر از خلخال گزارش شده است.

کرونا اردبیل بستری کووید 19 کووید19 شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل فوتی کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر