کد خبر: 1067307 A

محمدی اعلام کرد :

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر از مجموع ۸۱۶ بیمار بستری کرونایی در مراکز درمانی استان کرمانشاه، ۱۴۱ نفر در بخش‌های ویژه بستری هستند که حال ۳۲ نفر از این افراد وخیم اعلام شده است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بستری ۱۴۱ بیمار کرونایی در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته ۱۴۹ نفر با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و ۱۷۲ نفر نیز پس از بهبودی ترخیص شدند.

وی از جان باختن دو بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد و افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون هزار و ۶۲۹ نفر در استان کرمانشاه بر اثر ابتلای قطعی به بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند.

وی به تعداد بستری‌های کرونا در مراکز درمانی شهرستان‌های استان هم اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۷۰ بیمار در سنقر و کلیایی، ۶۵ بیمار در اسلام آبادغرب، ۴۱ بیمار در پاوه، کنگاور ۳۸ بیمار، هرسین ۳۳ بیمار، سرپل‌ذهاب ۳۰ بیمار، صحنه ۲۹ بیمار، جوانرود ۲۰ بیمار، گیلانغرب ۱۸ بیمار و قصرشیرین ۴ بیمار بستری هستند.

استان کرمانشاه بیماری کرونا ویروس بسترها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر