کد خبر: 1067030 A

دقایقی پیش صورت گرفت؛

فرماندار شهرستان قزوین گفت: ورودی جاده سلامت و بوستان فدک ( پارک ملی باراجین) به منظور جلوگیری از ابتلای شهروندان به ویروس کرونا مسدود شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی فرمانداری قزوین، محمد شفیعی روز جمعه با اعلام این خبر گفت: ورودی و خروجی شهر قزوین در هشت نقطه به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا مسدود شده تا از ورود مسافران به داخل شهر جلوگیری شود.

فرماندار قزوین با بیان اینکه به غیر صنوف شماره یک (ارزاق مایحتاج عمومی) مابقی اصناف تا اطلاع بعدی تعطیل خواهند بود، اظهار داشت: با توجه به ادامه وضعیت قرمز کرونا در سطح منطقه، فردا (شنبه) تصمیمات جدیدی را نیز در رابطه با برخی دیگر از محدودیت‌ها برای شهر قزوین اعلام خواهیم کرد.

شفیعی با بیان اینکه تنها راه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی است، تصریح کرد: از شهروندان قزوینی درخواست داریم تا ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و اجتناب از حضور در میهمانی‌ها و دورهمی‌های خانوادگی را رعایت کرده تا در قطع هر چه سریع تر انتقال این ویروس کمک حال کادر درمان و مسوولان این استان باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قزوین با بیان اینکه روزهای سختی را هم اکنون سپری می کنیم، خاطرنشان کرد: متاسفانه بسیاری از مشاغل و کسب و کارها به دلیل محدودیت‌های کرونایی دچار خسارت و زیان شده‌اند و به همین جهت اخلاق اجتماعی ایجاب می‌کند تا با رعایت مسایل بهداشتی به یکدیگر کمک کنیم تا هرچه سریع تر از وضعیت سیاه کرونایی خارج شویم.

شفیعی یادآور شد: ترددهای خودرویی در ساعات ممنوع با جریمه‌های پلیس همراه خواهد بود و در این رابطه هیچ گونه اغماضی وجود ندارد.

جاده دولت سلامت ماسک ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر