کد خبر: 1067016 A

فرمانده انتظامی عباس آباد خبر داد:

فرمانده انتظامی عباس آباد از دستگیری باند سرقت و زورگیری در یک ویلای استیجاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین عبدی در تشریح حزئیات این خبر گفت : در پی اعلام شکایت فردی اهل یکی از استان‌های غربی کشور مبنی بر زورگیری و سرقت اموال وی در این شهرستان توسط افرادی که برای خرید تلویزیون به صورت اینترنتی از وی اقدام کرده بودند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود : مالباخته در اظهارات خود عنوان کرده بود که از طریق سایت فروش لوازم خانگی در بانه کردستان با زورگیران آشنا و با دریافت مبلغی تحت عنوان پیش پرداخت برای تحویل کالا به این شهرستان مراجعه کرده بود، که متهمان با هدایت وی به مکانی خلوت و با تهدید قمه اقدام به سرقت ۲ دستگاه تلویزیون و کلیه لوازم و اموال شخصی همراه وی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد گفت: ماموران اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه را برای شناسایی و دستگیری متهمان که با استفاده از ۲ خودروی دارای پلاک سرقتی در قالب باندی ۴ نفره اقدام به زورگیری و سرقت اموال مالباخته کرده بودند، آغاز کردند.

سرهنگ عبدی افزود: در ادامه این عملیات، متهمان که با تهیه کارت‌های تبلیغاتی مبنی بر فروش کالا از مرز‌های غربی کشور و سفارش خرید کالا‌های سفارشی مشابه از طریق فروشندگان کالای مربوطه آنان را به این شهرستان کشانده و اقدام به سرقت اموال آنان می‌کردند، شناسایی شدند.

وی همچنین اظهار داشت: پس از هماهنگی‌های قضایی متهمان که در یک ویلای استیجاری در این شهرستان سکونت داشتند طی عملیاتی ضربتی، حین تردد در این شهرستان با ۲ خودروی پلاک مخدوش به دام افتادند.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد در خاتمه، با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: برای خرید و فروش کالا و محصولات خود از طریق سایت‌های رسمی و فروشگاه‌های معتبر و مجاز اقدام کنند.

تلویزیون خرید و فروش دستور کار پلیس سرقت فرمانده انتظامی شهرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر