کد خبر: 1066995 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:

۱۸ هزار و ۲۹ دانش آموز استان در حال حاضر از داشتن گوشی تلفن همراه و تبلت محرومند.

به گزارش ایلنا، مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: در ابتدای شیوع کرونا و آغاز آموزش به صورت غیرحضوری و مجازی در استان، ۲۵ هرار دانش آموز از داشتن تبلت و گوشی تلفن همراه محروم بودند و از آموزش های مدرسه تلویزیونی برخوردار می شدند.

واقعی با بیان اینکه کمک استانداری و خیران سبب شد تا ۶ هزار گوشی و تبلت برای این دانش آموزان خریداری و در اختیارشان قرار گیرد، افزود: در حال حاضر هنوز ۱۸ هزار و ۲۹ دانش آموز در استان فاقد تبلت و گوشی تلفن همراه هستند.

وی با بیان اینکه آموزش در نقاط محروم در حال حاضر  از طریق دادن درسنامه از سوی معلمان، کلاس‌های حضوری و رفع اشکال انجام می شود، گفت: دانش آموزان می توانند در صورت داشتن مشکل در دروس با توجه به حضور مدیران و معاونین در مدارس،‌ به آنان مراجعه کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه به دلیل به وضعیت رنگ بندی کرونایی استان و قرار گرفتن شهرستانها در وضعیت آبی و زرد از ابتدای بهمن پارسال تا ابتدای سال۱۴۰۰، آموزش برای پایه های اول و دوم ابتدایی و دانش آموزان هنرستانها که دروس عملی داشتند به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ده نفره بود اما در حال حاضر به دلیل اینکه اغلب شهرستانها وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی دارند این آموزش‌ها هم غیرحضوری شده است.

آموزش و پرورش استان تلفن همراه خراسان جنوبی دانش آموز مدیرکل آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر