کد خبر: 1066848 A

رئیس علوم پزشکی اردبیل خبر داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 110 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 9 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 114 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 85 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر، خلخال و گرمی در وضعیت قرمز و شهرستانهای بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 597 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 79 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 9 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 110 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 72 نفر از اردبیل، 13 نفر پارس آباد، 11 نفر مشگین شهر، 6 نفر گرمی، یک نفر بیله سوار و 7 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

علوم پزشکی کرونا اردبیل کووید 19 کووید19 شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر