کد خبر: 1066831 A

در پی رفع پلمب استودیو ایلنا انجام شد؛

در پی رفع پلمب استودیوی خبرگزاری ایلنا در قزوین، محمد حسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از دادستان قزوین قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، محمد حسین اسماعیلی در پی رفع پلمب استودیوی خبری ایلنا در قزوین با ارسال پیامی از دادستان قزوین تشکر کرد.

در این پیام آمده است: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان؛ پیرو نامه شماره 127370/18/27 مورخ 29/1/1400 این اداره کل، بر خود لازم می دانم از همراهی و حسن نظر جنابعالی و همکاران محترم در رفع پلمپ دفتر استودیوی  مشترک پایگاه خبری تیتر قزوین و خبرگزاری ایلنا قدردانی و سپاسگزاری نمایم. بی شک این اقدام ارزنده در راستای حمایت از توسعه فعالیت های رسانه ای در استان اثربخش و کارگشا خواهد بود. این اداره کل نیز تمامی تلاش خود را در جهت حمایت و نظارت بر فعالیت رسانه ها در چارچوب های قانونی و مقررات مربوطه فارغ از هرگونه نگاه سیاسی و جناحی معمول خواهد نمود.

پیروزی و بهروزی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

استودیوی مشترک خبری ایلنا و تیتر قزوین در تاریخ 29-فروردین با فشارهای صداوسیما و سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر"ساترا" توسط دادستانی پلمب شده بود.

 

 

استان قزوین روابط عمومی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دادستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر