کد خبر: 1066775 A

مدیر کل انتقال خون استان قزوین:

مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: اهدا کنندگان خون پس از اهدا برگه ای به آنها ارائه می شود که می توانند در صورت جریمه شدن به پلیس راهور نشان داده و جریمه آنان حذف شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین دکتر مریم مدرسی با اعلام این خبر گفت: تمهیدات لازم برای جریمه نشدن خودروی اهداکنندگان خون در ساعات ممنوعیت تردد شبانه اتخاذ شده است و پس از اهدا برگه ای به آنها ارائه می شود که می توانند در صورت جریمه شدن به پلیس راهور نشان داده و جریمه آنان حذف شود.

مدیر کل انتقال خون استان قزوین افزود: با توجه به نیاز دائمی بیماران به فرآورده های خونی و کاهش مراجعات، از شهروندان استان تقاضا می شود تا اهدای خون در ماه مبارک رمضان را فراموش نکنند، پایگاه های انتقال خون ثابت و سیار در استان قزوین در ماه مبارک رمضان آماده پذیرش و خونگیری از اهداکنندگان هستند.

مدرسی تصریح کرد: در پایگاه های ثابت و سیار خونگیری تمامی شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا و موارد پزشکی لازم رعایت می شود و اهداکنندگان در این خصوص نباید هیچ دغدغه ای داشته باشند.

وی به ساعات کاری پایگاه های انتقال خون استان در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: پایگاه ثابت قزوین هر روز در ۲ نوبت در ساعات ۸ تا ۱۳:۳۰ و ۱۹ تا ۲۳:۳۰ و پایگاه ثابت تاکستان هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲:۳۰ دقیقه پذیرای مراجعه کنندگان است.

مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: پایگاه های سیار خون گیری نیز روزهای شنبه هر هفته از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در آوج و روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ در بوئین زهرا آماده خون گیری هستند.

 

 

 

 

استان قزوین انتقال خون پلیس راهور بوئین زهرا ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر