کد خبر: 1066714 A

مدیر عامل شرکت شهرک های استان اصفهان از آزادسازی ۷۵ هکتار زمین برای توسعه شهرک صنعتی گلپایگان خبر داد.

به گزارش ایلنا از گلپایگان، محمد جواد بگی در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری شهرک‌ها و نواحی صنعتی گلپایگان اظهار داشت: پنجاه هکتار از این زمین ها در محدوده معادن است که رضایت آنها جلب شده و توسط اداره راه و شهرسازی زمین به شرکت شهرک ها واگذار می‌شود.

وی افزود: ۴۵ میلیارد ریال برای شرکت شرکت شهرک های صنعتی گلپایگان اعتبار تصویب شد که ۳۵ میلیارد ریال آن برای ایجاد شبکه جمع آوری پساب و تصفیه‌خانه تخصصی فاضلاب انسانی و صنعتی شهرک، بازچرخانی آب و ایجاد سیستم فضای سبز غیر مثمر، تهویه مناسب هوا و محیط زیست تعیین شده است.

 بگی با اشاره به واگذاری ۳۸ هکتار زمین در  شهرک صنعتی سعید آباد از عملیاتی شدن صنایع در بخش غذایی، آرایشی بهداشتی، دارویی خبر داد. 

وی تصریح کرد: امیدواریم  با اضافه شدن ۱۱۰ هکتار زمین بحث فعالیت های سرمایه گذاری در  گلپایگان مرتفع شود. 

مدیر عامل شرکت شهرک های استان اصفهان تصریح کرد: زمینهایی که از دهه ۷۰ تا سال ۹۸ دیوار و فنس کشی انجام نشده و فعالیتی در آن صورت نگرفته باشد، به سرمایه گذاران جدید انتقال داده می شود.

در ادامه این جلسه فرماندار گلپایگان از اختصاص ۲۰ هکتار زمین به  شهرک پارک علم و فناوری شهرستان گلپایگان  توسط اداره راه و شهرسازی خبر داد. 

  پارک علم و فناوری در بعضی از  مراکز استان ها فعال هستند و گلپایگان دومین شهرستان است که در حال ساخت  پارک علم و فناوری است.

 

اداره راه و شهرسازی استان اصفهان زمین سرمایه فضای سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر