کد خبر: 1066704 A

در سال جاری انجام می شود:

مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: با توجه به نیاز روستاییان به مواد سوختی بیش از ۳۰ میلیون لیتر انواع مواد سوختی از سوی شبکه تعاون روستایی در روستاهای استان توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین شهرام رحمانی، با اعلام این خبر گفت: توزیع بیش از ۳۰ میلیون لیتر انواع مواد سوختی از سوی شبکه تعاون روستایی در روستاهای استان امسال پیش بینی و برنامه ریزی شده است که این سوخت ها شامل بنزین، نفت سفید و گازوئیل است که توسط عاملیت ها و نمایندگی های فروشی شبکه تعاون روستایی بین روستاییان توزیع می شود.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین افزود: سال گذشته نیز ۳۵ میلیون و ۷۵۰ هزار لیتر انواع مواد سوختی از سوی شبکه تعاون روستایی بین روستاییان و بهره برداران استان توزیع شد.

رحمانی بیان کرد: با توجه به نیاز روستاییان به مصرف گاز این ماده سوختی نیز سال گذشته در روستاهای استان توزیع شد، در مدت یاد شده ۵۴۰ تن گاز بین بهره برداران و کشاورزان روستایی توزیع شد.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین ادامه داد: این میزان سوخت توسط ۱۲۷ فروشگاه و واحد عرضه در روستاها به کشاورزان و روستائیان ارائه شده است.

رحمانی عنوان کرد: هدف از توزیع سوخت حمایت از تولید کننده روستایی، استقرار و توسعه روستاها و سهولت در رفت و آمد روستاییان است.

استان قزوین بنزین حمایت از تولید نفت تعاون روستایی استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر