کد خبر: 1066323 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: با توجه به انتخابات پیش رو مدیران و رسانه ها باید با اطلاع رسانی مناسب توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور با اعلام این خبر گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر به ایجاد امید در جامعه نیازمند هستیم و اطلاع از دستاوردها و خدمات دولت می تواند به تقویت امید و روحیه مردم بیانجامد.

استاندار قزوین با بیان اینکه امسال انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را پیش رو داریم که مهمترین رخداد میهن اسلامی است، افزود: دشمن می‌کوشد تا دولت و نظام ما را ناکارآمد نشان دهد و با جو روانی منفی و پمپاژ یأس و ناامیدی مشارکت در این انتخابات را ضعیف کند بنابر این مدیران و رسانه ها باید با اطلاع رسانی مناسب این توطئه را خنثی کنند.

جمالی پور با بیان اینکه مردم باید با دستاوردهای دولت یازدهم و دوازدهم به خوبی آشنا شوند،ادامه داد: باید توجه داشت که این دستاوردها در شرایط بسیار سختی به دست آمده است.

استاندار قزوین گفت: دشمن تلاش داشت با تشدید تحریم ها و جلوگیری از فروش نفت و ورود کالاهای مورد نیاز و حتی دارو، مردم را از نظام دلسرد کند اما تلاش‌های شبانه روزی دولت موجب شد تا با وجود همه سختی ها مشکل خاصی را در تامین مایحتاج و نیازهای مردم نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه کشور ما در سالیان اخیر تحت سخت ترین تحریم های اقتصادی قرار داشت، افزود: اگر این تحریم ها بر هر کشور دیگری وضع می شد شاید نظام اقتصادی و سیاسی آنها فرو می پاشید اما با تدبیر و تلاش شبانه روزی دولت و هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری و استقامت ملت به خوبی با این تحریم ها مقابله کردیم و تسلیم نشدیم.

استاندار قزوین گفت: در همین شرایط سخت تحریمی، هزاران پروژه ریز و درشت عمرانی و زیرساختی و طرح‌های بزرگ سرمایه گذاری در بخش‌های صنعت و کشاورزی اجرا و به بهره برداری رسید و به ظرفیت های اقتصادی کشور و ارتقای سطح رفاه مردم و آبادانی و توسعه کشور افزود که این موارد باید به شکل شایسته بیان و اطلاع رسانی شود.

اقتصادی و سیاسی انتخابات رسانه شبانه روزی صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر