کد خبر: 1066322 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 105نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 11 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 105 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 102 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر، خلخال و گرمی در وضعیت قرمز و شهرستانهای بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 581 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 82 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 11 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 105 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 64 نفر از اردبیل، 14 نفر پارس آباد، 11 نفر مشگین شهر، 3 نفر گرمی، 2 نفر نمین،  یک نفر بیله سوار و 10 نفر از خلخال گزارش شده است.

علوم پزشکی کرونا کووید 19 کووید19 بستری بیماران کرونا آمار کرونا وضعیت قرمز کرونایی شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل کرونا اردبیل آمار کرونا اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر