کد خبر: 1065968 A

حاجی پور خبر داد:

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا گفت: عملیات اجرایی باند دوم بلوار خلیج فارس ظرف یک هفته آینده آغاز و تا یک ماه بعد، عملیات بهسازی و روکش آسفالت کل محور به اتمام می‌رسد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی‌پور در پاسخ به چالش مطرح شده از سوی شهروندان شهر جدید صدرا مبنی بر زمان آسفالت باند دوم بلوار خلیج فارس، گفت: شرکت عمران شهر جدید صدرا علی‌رغم عدم وجود تکلیف قانونی در خصوص معابر درون شهری اما در سال گذشته اقداماتی هدفمند و مستمر با هدف ساماندهی و بهسازی معابر درون شهری و برون شهری صدرا را در دستور کار قرار داد.

حاجی‌پور افزود: در همین راستا در مجموع بیش از ۵۰ هزار تن آسفالت در ۲۸ کیلومتر از معابر درون شهری و برون‌شهری صدرا توسط شرکت عمران با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیارد ریال اجرا شده است و این عملیات در سال جاری بر اساس اولویت‌ها و برنامه‌های شرکت عمران استمرار خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا خاطرنشان کرد: در سال جدید نیز به دلیل عدم اعلام قیمت قیر توسط پالایشگاه‌های طرف قرارداد با پیمانکاران شرکت عمران شروع عملیات اجرایی با تاخیر مواجه شده که با رفع موانع و تامین اعتبار لازم پیش بینی می‌شود که عملیات اجرایی باند دوم بلوار خلیج فارس ظرف یک هفته آینده آغاز شده و ظرف حداکثر یک ماه عملیات بهسازی و روکش آسفالت کل محور به اتمام برسد.

 

خلیج فارس روابط عمومی آسفالت عمران صدرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر