کد خبر: 1065911 A

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اعلام کرد:

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: هرگونه افزایش کرایه تاکسی تا زمانی که مراحل قانونی آن طی نشود تخلف محسوب می‌شود و پرونده تاکسیرانان متخلف به هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی ارجاع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، اسماعیل عرشیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه اجرایی شدن افزایش نرخ کرایه های تاکسی در سال جدید منوط به تصویب در فرمانداری است، تا طی شدن روال قانونی و ابلاغ آن، هرگونه افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در قزوین ممنوع است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین افزود: چون هنوز مصوبه افزایش نرخ کرایه های تاکسی در سال جدید توسط فرمانداری به سازمان تاکسیرانی ابلاغ نشده است، هرگونه افزایش خودسرانه نرخ کرایه غیرقانونی بوده و با متخلفین طبق ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.

عرشیان تصریح کرد: به محض دریافت مصوبه و ابلاغیه فرمانداری، اطلاعات آن از طریق ارسال پیامک و پرتال سازمان تاکسیرانی به اطلاع تاکسیرانان رسانده خواهد شد.

 وی یادآور شد: بر این اساس هرگونه افزایش کرایه تاکسی تا زمانی که مراحل قانونی آن طی نشود تخلف محسوب می‌شود و پرونده تاکسیرانان متخلف به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی ارجاع خواهد شد.

عرشیان تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف درباره افزایش خودسرانه نرخ کرایه‌های تاکسی می توانند موارد را با شماره ۱۳۷ و یا سامانه ارتباطات مردمی سازمان تاکسیرانی به شماره ۳۳۸۴۸ در میان بگذارند.

پیامک تاکسی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر