کد خبر: 1065894 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با احیای واحدهای تولیدی راکد در استان برای نزدیک به ۹۰۰ نفر به طور مستقیم اشتغالزایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عیسی قبادی با بیان وضعیت واحدهای صنعتی و کشاورزی راکد در استان گفت: سال گذشته ۱۰۱ بنگاه اقتصادی راکد شامل واحدهای صنعتی و کشاورزی با حمایت‌های دولت فعال شده و به چرخه تولید بازگشتند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین ادامه داد: از این تعداد واحد راکد فعال شده ۵۷ مورد مربوط به بخش صنعت هستند که عمدتا جزء صنایع کوچک و متوسط بودند و ۴۴ مورد نیز به حوزه کشاورزی اختصاص داشت.

وی ابراز کرد: با احیای واحدهای تولیدی راکد یاد شده در استان برای نزدیک به ۹۰۰ نفر به طور مستقیم اشتغالزایی می‌شود، احیای واحدهای راکد و نیمه فعال از سیاست‌های اصلی دولت برای حمایت از بخش تولید است که در استان قزوین با جدیت دنبال و پیگیری می‌شود.

این مسئول ادامه داد: درحال جمع بندی و بررسی آخرین وضعیت واحدهای راکد در استان هستیم تا براساس اولویت در سال جاری نیز بخش مهمی از بنگاه‌های اقتصادی راکد قزوین را فعال کرده و آنها را در خدمت تولید قرار دهیم.

قبادی درپایان گفت: ارائه تسهیلات مالی و تامین سرمایه در گردش و نقدینگی مورد نیاز، کمک به واردات ماشین آلات و نوسازی دستگاه‌ها، تامین مواد اولیه و جایگزینی مدیریت و تغییر خط تولید از جمله مواردی بوده که انجام آن‌ها موجب احیای بنگاه‌های اقتصادی شده است.

استان قزوین صنایع کوچک معاون واردات بنگاه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر