کد خبر: 1065425 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان، از کشف ۳۵ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در ۲ عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین و دستگیری ۲ نفر خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار علی ابراهیمی با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، از فعالیت یک قاچاقچی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع شده و دریافتند که وی به تازگی مقداری مواد مخدر از استان‌های جنوبی تهیه کرده و قصد انتقال آن به قزوین را دارد.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده در یک عملیات غافلگیرانه خودروی مورد نظر در ورودی شهر "بوئین زهرا" متوقف و در بازرسی از خودروی پراید ، ۳۰ کیلوگرم تریاک کشف و ۲ متهم در این رابطه دستگیر شدند.

سردار ابراهیمی اشاره کرد: همچنین در عملیات دیگری با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان اصفهان ۵ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان "نائین "کشف شد.

وی در پایان گفت: اشراف و تعامل اطلاعاتی، عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجا می باشد که ظرفیت های گسترده ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می‌کند و فرماندهی انتظامی استان قزوین هیچگونه مماشاتی با سوداگران مرگ نخواهد داشت.

استان قزوین پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو ماموران پلیس مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر