کد خبر: 1065246 A

با اعمال محدودیت‌های جدید؛

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: بر اساس آمار تردد شبانه در محدودیت‌های جدید شهر قزوین در هفته گذشته ۱۴/۵ درصد کاهش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شیما زرآبادی‌پور با اعلام وضعیت تردد شبانه در قزوین گفت: در پی اعمال محدودیت‌های قرنطینه اخیر در هفته گذشته، میزان تردد شبانه در شهر قزوین ۱۱/۶ درصد نسبت به هفته پیش از آن کاهش یافت.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین ادامه داد: براساس این آمار ۱۴/۵ درصد کاهش در راه‌های عبوری نظیر بلوار شهید سلیمانی، شهید بهشتی و شهید باهنر بود و ۸/۶ درصد کاهش در تردد‌های مرکز شهر اتفاق افتاده است.

این مسئول با بیان اینکه در این مدت تردد‌های کل روز ۴/۹ درصد کاهش یافت، اضافه کرد: ۵/۳ درصد کاهش در راه‌های عبوری و ۴/۲ درصد کاهش در مرکز شهر رخ داد.

وی افزود: مقایسه هفته گذشته با مدت مشابه سال ۹۹ نشان می‌دهد تردد شبانه در شهر قزوین حدود ۳۳/۵ درصد کاهش داشته است.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در راه‌های عبوری ۲۴/۲ درصد کاهش تردد و در مرکز شهر ۴۲/۸ درصد کاهش رخ داده است.

وی افزود: اما بر اساس همین مقایسه، تردد روزانه در شهر طی هفته گذشته نسبت به مدت مشابه سال پیش حتی با افزایش نیز همراه بوده به طوری که ۴/۳ درصد افزایش داشته است.

زرآبادی پور عنوان کرد: میزان افزایش تردد روزانه در راه‌های عبوری ۳/۶۷ درصد و در مرکز شهر ۴/۹۶ درصد بوده است.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: گرچه هفته گذشته نسبت به هفته پیش از آن کاهش تردد داشته‌ایم، اما به اندازه کاهش تردد در مدت مشابه سال قبل نبوده و در واقع می‌توان گفت که اثرگذاری محدودیت‌ها منوط به همراهی مردم و کاهش تردد‌های آنان است.

انتهای پیام/
ترافیک شهرداری شهید بهشتی تردد قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر