کد خبر: 1065156 A

مدیر شبکه بهداشت شهرستان اهر خبر داد:

مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر گفت: با توجه به انجام تست‌های PCR و رپید تست کرونا، تعداد ۱۳۹ بیمار کرونایی جدید طی یک روز در این شهرستان شناسایی شد و رکورد ثبت بیشترین آمار مبتلایان در طول شیوع ویروس کرونای در این شهرستان شکست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهر، محمد میرزاپور در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: متاسفانه در حال حاضر نزدیک به ۱۰۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان بستری بوده و ۱۱ نفر از آنها نیز به دستگاه تنفس مصنوعی متصل هستند.

وی برگزاری هرگونه تجمعی، خصوصا در فضای سربسته را به شدت خطر آفرین عنوان کرد و گفت: با توجه به گزارش‌های رسیده مبنی ‌بر برپایی جلسات انتخاباتی و ازدحام در منازل توسط برخی داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر اهر، توصیه می‌کنیم تا مردم از برگزاری اینگونه جلسات در ایام کرونایی پرهیز کنند.

وی گفت: در صورت ادامه برگزاری اینگونه جلسات و اطلاع ستاد کرونای شهرستان، برگزار کنندگان جلسات به عنوان تهدید علیه بهداشت عمومی با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی و مراجع ذیصلاح معرفی می‌شوند.

میرزاپور مجموع آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان اهر را ۶۸۸۴ نفر قطعی ذکر کرد و افزود: از این تعداد ۵۷۸۱ نفر از جمعیت شهری و ۱۱۰۳ نفر از جمعیت روستایی را شامل می‌شود که متاسفانه با فوت سه بیمار جدید دیگر، مجموع جانباختگان از این بیماری در شهرستان به ۲۱۷ نفر رسیده است.

بیمارستان شبکه بهداشت و درمان فوت ویروس انتخابات شورای اسلامی شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر