کد خبر: 1065042 A

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان:

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با افزایش آمار فوتی‌های روزانه در همدان آمار قربانیان کرونا تاکنون به یک هزار و ۷۲۹ تن رسیده است.

به گزارش ایلنا از همدان، منوچهر کرمی اظهار داشت: در طول شبانه روز گذشته 197 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه در طول 24 ساعته گذشته 18 بیمار کرونایی جان خود را از دست داده‌اند، گفت: تاکنون یک هزار و 172 بیمار در استان قربانی ویروس کرونا شده‌اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه هنوز به قله پیک چهارم نرسیده‌ایم، اظهار داشت: متاسفانه با وجود بحران میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش یافته است.

کرمی با تاکید بر اینکه شرایط عادی نیست و روزهای سختی را پیش رو داریم تصریح کرد: مردم باید کارهای غیرضروری را به تعویق انداخته و در خانه بمانند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با تاکید بر اینکه بیماران در صورت مشاهده نخستین علامت تنفسی و مشکوک به کرونا به مراکز خدمات جامع سلامت و یا مراکز 16 ساعته مراجعه کنند تصریح کرد: هرچه فاصله بروز علائم تا مراجعه بیمار به مراکز درمانی کوتاه‌تر باشد شانس بهبودی بیشتر است.

کرمی افزود: علائمی مانند تنگی نفس، کاهش هوشیاری و سرفه‌های پیش رونده از مهم‌ترین علائم هشدار دهنده ابتلا به کرونا است.

انتهای پیام/
دانشگاه علوم پزشکی سلامت فوت معاون همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر