کد خبر: 1064981 A

در طرح نظارتی ویژه نوروز 1400 انجام شد؛

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان هرمزگان گفت: در طرح نظارتی ویژه نوروز 506 پرونده تخلف برای واحدهای اقلام پروتئینی در استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش اظهار کرد: بیش از یک هزار 604 مورد بازدید و بازرسی از مراکز توزیع مواد پروتئینی در طرح نظارتی انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: طی بازرسی‌های بعمل آمده تعداد 506 پرونده تخلف توسط بازرسان این سازمان برای واحدهای متخلف تشکیل شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده را بالغ بر 95 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: پرونده های واحدهای صنفی متخلف جهت صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

پیروی منش پیرامون بازرسی از کشتارگاه‌های دام و طیور، بیان کرد: بازرسان این سازمان علاوه بر نظارت بر مراکز عرضه در تمامی کشتارگاه‌های دام و طیور نیز فعالیت دارند و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

وی در پایان با اعلام این مطلب که بازرسان این سازمان جهت نظارت در سطح بازار حضور داشته و از واحدهای صنفی، تولیدی، توزیعی و خدماتی بازرسی می کنند، از عموم شهروندان استان تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و ... مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

تعزیرات حقوق معاون نوروز مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر