کد خبر: 1064676 A

سرپرست معاونت گردشگری البرز:

سر‌پرست معاونت گردشگر‌ی البرز گفت: در نشستی هماهنگی‌ها‌ی لازم مبنی بر اجرا‌ی طرح مشترک شتاب‌دهنده‌ها‌ی کسب‌و‌کار‌ها‌ی فنی و گردشگر‌ی با همکاری سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای بر‌ر‌سی شد.

به‌ گزارش ایلنا از ‌البرز، مرتضی نیک‌رو ضمن اشاره به برگزاری جلسه ای با مدیران مرکز فنی و حرفه ای استان اظهار کرد: در این نشست راهکارهای ارائه‌شده در زمینه بازاریابی و تبلیغات در حوزه استارت‌آپ‌ها و نقش اثر‌گذار شتاب‌دهنده‌ها و همچنین برنامه‌ها‌ی پیش‌رو مشخص و ‌مقرر شد اقدامات لازم انجام شود‌.

وی در ادامه با اشاره به لزوم افزایش همکاری‌ها با سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای استان و راه‌اندازی دفتر مرکز‌ی اطلاع‌رسانی گردشگر‌ی افزود: از جمله اهداف این طرح ارائه تصویری روشن از استان به عنو‌ان مقصد گردشگر‌ی، برنامه‌ریزی هدفمند در راستا‌ی شناسایی و معرفی جاذبه‌های گردشگر‌ی به عموم مردم است.

نیک رو ادامه داد: همچنین تلاش به منظور ارتقا‌ی فرهنگ گردشگر‌ی و ‌آگاه‌ساز‌ی مردم از ابعاد گسترده و ‌مثبت صنعت گردشگر‌ی، توسعه و‌ گسترش اطلاع‌رسانی در مورد جاذبه‌های گردشگری در سطوح مختلف جامعه، راهنمایی و هدایت صحیح گردشگر‌ان داخلی و خارجی به سمت اماکن گردشگری، ارزیابی دیدگاه‌ها و نیاز‌ها‌ی گردشگر‌ان در زمان سفر با استان از اهداف دیگر این طرح است.

سرپرست معاونت گردشگری البرز بیان کرد: مقرر شد تا پس از بررسی‌های لازم سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای ضمن معرفی نیرو‌ی واحد مربوطه فضایی را به دفتر مرکز‌ی اطلاع‌رسانی گردشگر‌ی اختصاص داده و در نهایت با همکاری کارشناسان اداره‌کل میر‌اث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز ساز و کار آغاز فعالیت آن مشخص شود.

گردشگری البرز فنی و حرفه ای البرز کسب و کار فنی و گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر