کد خبر: 1064484 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: ارتش در خدمت به مردم و انقلاب با تعهد و پایبندی به شعار ارتش فدای ملت و در راه استقلال، عزت، امنیت و اقتدار کشور کارنامه‌ای درخشان و ستودنی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور در مراسم رژه یگان‌های لشگر 16 زرهی قزوین گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی با استقرار در مرزهای کشور قدرت خود را به رخ دشمنان کشیده و ملت بزرگ ایران نیز قدر شناس خدمات آنها هستند.

استاندار قزوین ادامه داد: ملت شریف ایران مجاهدت غیور مردان ارتش جمهوری اسلامی را در صیانت از خاک و دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول سال های دفاع مقدس هرگز فراموش نخواهند کرد.

وی ابراز کرد: ارتش در خدمت به مردم و انقلاب با تعهد و پایبندی به شعار ارتش فدای ملت و در راه استقلال، عزت، امنیت و اقتدار کشور با تقدیم ده‌ها هزار شهید، جانباز و آزاده، کارنامه‌ای درخشان و ستودنی دارد و بی‌شک مجاهدت‌های ارتش موجب افتخار ملت است.

این مسئول ادامه داد: امروز به برکت وجود ارتش قهرمان، سپاه و نیروی انتظامی، به رغم همه توطئه‌های دشمنان و اقدامات ناجوانمردانه‌ای که آنان با حرکات خود در مرزهای ما انجام می‌دهند، ایران اسلامی بعنوان امن‌ترین کشور شناخته شده است.

وی تاکید کرد: امروز ارتش جمهوری اسلامی در حین حفاظت و تامین امنیت مرزهای کشور و نیز دفاع از حریم اهل بیت (ع) در عملیات‌های امدادرسانی و یاری مردم در حوادث طبیعی از جمله حادثه سیل و سازندگی مناطق محروم در خط مقدم خدمت به کشور و مردم عزیز قرار دارد و ‌مردم خدمات و  تلاش‌های مجدانه ارتش را هرگز فراموش نخواهند کرد.

جمالی پور گفت: امروز این نیروی پرصلابت در سنگر مقابله با ویروس کرونا با تمام توان در کنار مردم برای محافظت از جان ملت، با اراده و مصمم و با عرضه تمام امکانات و توان خود در میدان، حضوری ستودنی دارد.

استقلال انقلاب سیل ملت امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر