کد خبر: 1064449 A

فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

فرمانده انتظامی گیلان از شناسایی و دستگیر جوان ۲۴ ساله به جرم هتک حرمت به یک روحانی در آستانه اشرفیه خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، سردار عزیزاله ملکی گفت: روز گذشته جوانی ۲۴ ساله در شهر کیاشهر از توابع شهرستان آستانه اشرفیه که به علت مصرف مواد مخدر صنعتی حالت طبیعی نداشت، در اقدامی ناهنجار اقدام به هتک حرمت یکی از روحانیان این شهرستان می‌کند.

وی برخورد جدی و قاطعانه با عوامل ایجاد مزاحمت برای شهروندان در هر لباس و موقعیت را یکی از وظایف نیروی انتظامی دانست و افزود: مأموران پلیس آستانه اشرفیه بلافاصله اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری این فرد را آغاز کرده و با تلاش‌های انجام شده، ظهر امروز متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به پیامدهای سو ذهنی و رفتاری مصرف مواد مخدر در ارتکاب رفتارهای ناهنجار، گفت: ایجاد مزاحمت و سلب آسایش شهروندان، خط قرمز نیروی انتظامی است و همانگونه که بارها بر آن تأکید شده پلیس در برخورد قاطع با چنین رفتارهای ناشایستی هرگز کوتاه نخواهد آمد.

سردار ملکی از ابراز ندامت و پشیمانی متهم این پرونده خبر داد و افزود: پس از دستگیری متهم، در جریان شناسایی وی توسط روحانی یادشده، متهم با ابراز ندامت از اقدام ناشایست و غیرانسانی خود، دلیل ارتکاب این عمل را نداشتن حالت روحی مناسب به دلیل مصرف مواد مخدر عنوان کرد.

وی بر لزوم حفظ کرامت و آبروی همه شهروندان تأکید کرد و گفت: متهم با تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت.

جرم شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی مواد مخدر جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر