کد خبر: 1064262 A

شهردار اصفهان خبر داد:

شهردار اصفهان گفت: با توجه به تشدید شرایط کرونایی در اصفهان، درصدد هستیم یکصد تخت بیمارستانی به بیمارستان های شهر اصفهان اهدا کنیم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: متاسفانه شرایط کرونا در اصفهان تشدید شده است که به همین دلیل شهرداری تلاش کرده نهایت همکاری را با دانشگاه علوم پزشکی داشته باشد.

وی افزود: در این شرایط درصدد هستیم یکصد تخت بیمارستانی را تهیه و به بیمارستان های شهر اهدا کنیم تا ظرفیت پذیرش بیمار در این روزهای سخت افزایش پیدا کند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه از سال گذشته شهرداری افتتاحیه های هفتگی را آغاز کرد اما با توجه به شرایط کرونا نمی توانیم سبک معمولی افتتاحیه‌ها را ادامه دهیم، اظهار کرد: با این وجود افتتاحیه ها در قالب های رسانه ای ادامه دارد و در این راستا فردا بهره برداری از سامانه توسعه هوشمند ناوگان اتوبوسرانی و ارتقای سیستم پرداخت الکترونیکی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: این پروژه مشارکتی و به روش "B. O. T" انجام شده است و قابلیت‌های ارزشمندی در مدیریت خطوط اتوبوسرانی و خدمات هوشمند به مردم ارائه می کند؛ با این اقدام مردم می توانند برنامه ریزی آنلاین برای سفر داشته باشند، اصفهان کارت را آنلاین شارژ و حساب شهروندی برای پرداخت های شهری ایجاد کنند.

شهردار اصفهان گفت: کل هزینه پروژه در مقطعی که ما این طرح را شروع کردیم 89 میلیارد تومان بود، اما اکنون ارزش بالایی دارد و دارای پشتوانه پنج ساله است؛ امیدواریم با این طرح سفر آرام و با خیال راحت در اصفهان از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی برای مردم رقم بخورد.

وی افزود: امیدوارم با گذر از شرایط کرونایی و با رعایت پروتکل ها، مانند گذشته اتوبوس های شهری اصفهان بتوانند روزانه بیش از 560 هزار نفر را جابجا کنند.

اصفهان بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی شهرداری ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر