کد خبر: 1064255 A

مدیرکل امور بین الملل شهرداری اصفهان مطرح کرد:

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: با هدف حمایت از خانواده های نیازمند و آسیب دیده از شرایط کرونا توزیع بن های ارزاق تحت عنوان "سفره کرامت" در ماه رمضان برنامه ریزی شده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، ایمان حجتی در خصوص تبلیغات و فضاسازی شهری ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: شهرداری اصفهان در ماه مبارک رمضان امسال همانند سال های گذشته در سطح مناطق برنامه های مختلفی را در دست اقدام دارد و فضاسازی معنوی این ایام در سطح شهر در چند دسته برنامه ریزی شده است.

وی افزود: این طرح ها با جملات و مفاهیمی از جمله رمضان ماه تزکیه، ماه پاکی، ماه محبت، ماه نیکوکاری و ... در بیش از یکصد نقطه شهر نصب شده است.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان افزود: در مناطق پانزده گانه شهر اصفهان نیز برنامه های مختلفی در این ایام به اجرا در می‌آید که به خاطر شرایط کرونا رویکرد این برنامه ها مجازی است و شهروندان می توانند از طریق فضای مجازی از این برنامه ها استفاده کنند.

حجتی اضافه کرد: در برخی مناطق با هدف حمایت از خانواده های نیازمند و آسیب دیده از شرایط کرونا توزیع بن های ارزاق با حفظ کرامت انسانی این افراد تحت عنوان " سفره کرامت" برنامه ریزی شده است.

وی تصریح کرد: مسابقه کتابخوانی فیض بندگی، برنامه "مهمانی با صفا" شامل کاروان همدلی در محلات و مسابقات جام رمضان که شامل مسابقات ورزشی بانوان و آقایان در رشته های مختلف، بازی های فکری و کامپیوتری است، برنامه "باران رحمت" مخصوص عید سعید فطر، مسابقه عکاسی ماه خدا همراه با جوایز نفیس در فضای مجازی و مسابقات در رشته های مختلف ورزشی نیز توسط معاونت ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان برای گروه های سنی مختلف در این ماه برگزار می شود.

اصفهان شهرداری اصفهان سفره کرامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر