کد خبر: 1064217 A

فرماندار شهرستان آبیک:

فرماندار شهرستان آبیک گفت: با توجه به شیوع کرونا محدودیت ها با شدت و قوت بیشتری در آبیک اجرا می‌شود.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام احمدپور با اعلام این خبر گفت: تمامی اصناف مشاغل گروه یک به جز داروخانه های شبانه روزی باید پس از ساعت ۲۲ تعطیل شوند و تمام بانک‌ها و دفاتر پیشخوان دولت در این شهرستان از امروز شنبه به مدت یک هفته تعطیل شدند.

فرماندار شهرستان آبیک افزود: مشاغل گروه شغلی ۲، سه و چهار با توجه به سیر صعودی ویروس کرونا در این شهرستان در تمام این مدت تعطیل خواهند بود.

احمدپور با بیان اینکه محدودیت‌ها باید با شدت و قوت بیشتری اجرایی شود، افزود: برای مقابله با شیوع کرونا دستگاه‌های اجرایی می‌توانند دو سوم نیروها را به صورت دورکاری کاهش دهند اما این امر نباید به کاهش خدمت رسانی منجر شود.

وی تاکید کرد: در این مدت، ورود و خروج وسایل نقلیه از مناطق قرمز شهرستان ممنوع است و محدودیت‌ها با جدیت بیشتری اعمال خواهند شد.

این مسئول با تاکید بر لزوم تشدید مراقبت‌ها به منظور مقابله با ویروس جهش یافته کرونا، افزود: بخشداران با همکاری دهیاران از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به روستاها جلوگیری می‌کنند.

احمدپور خاطر نشان کرد: تیم‌هایی مشترک از شبکه بهداشت، صمت، اتاق اصناف، اتحادیه‌های مربوط و نیروی انتظامی بر روند الزامات و اعمال محدودیت‌ها نظارت خواهند داشت و در صورت مشاهده تخلف واحد متخلف پلمب خواهد شد.

خدمت رسانی دولت فرماندار شهرستان وسایل نقلیه واحد متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر