کد خبر: 1064192 A

فرماندار شهرستان البرز خبر داد؛

فرماندار شهرستان البرز گفت: اکنون شاهد بالاترین میزان مبتلایان و فوتی‌های کرونایی در استان قزوین در ۱۴ ماه اخیر هستیم، از این رو شرایط ویژه در شهرستان البرز اعمال می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمد نصیری با اشاره به وضعیت کرونایی استان و شهرستان البرز گفت: اکنون شاهد بالاترین میزان مبتلایان و فوتی‌های کرونایی در استان قزوین در ۱۴ ماه اخیر هستیم، از این رو شرایط ویژه در شهرستان البرز اعمال می‌شود.

فرماندار شهرستان البرز ابراز کرد: تمام ادارات ضمن تعطیلی موظفند در فعالیت‌ها و بازرسی‌های ستاد کرونا شهرستان طی ۱۰ روز انجام وظیفه کنند، البته ادارات خدمات‌رسان  در این تعطیلی استثنا بوده و باید با یک سوم ظرفیت فعالیت داشته باشند.

وی افزود: بخشداران، رئیسان ادارات، شهرداران و مدیران شهرستان موظفند تا ساعت ۲۲ در محل کار حضور داشته باشند.

نصیری ابراز کرد: هفته پیش رو صرفا اصنافی که مایحتاج اساسی مردم مانند خوراکی، بهداشتی و درمانی را تأمین می‌کنند تا ساعت 21 مجاز به فعالیت بوده و بقیه صنوف به طور کامل خواهند بود.

کنترل ترددها با حضور پلیس راهور

وی گفت: بازارچه‌ها، روز بازار‌ها بویژه در ناحیه شهری مهرگان در طول هفته آینده به صورت کامل تعطیل خواهند بود، همچنین پارک‌ها، بوستان‌ها، اتوبوسرانی و دفاتر پیشخوان دولت، دفاتر بیمه، پلیس+۱۰ و دفاتر وکالت نیز بصورت کامل تعطیل هستند و تاکسی‌ها با سه نفر ظرفیت اجازه فعالیت دارند.

نصیری بیان کرد: از ساعت ۲۲ امشب، تردد‌ها بصورت ویژه علاوه بر دوربین‌ها، با حضور پلیس راهور کنترل خواهد شد و اگر افرادی بدون مجوز تردد کنند، مشمول جریمه خواهد شد، لذا دوربین‌های اتوبوسرانی نیز موظف به کنترل وسایل نقلیه با پلاک‌های غیر بومی، بومی و اعلام آن به نیروی انتظامی هستند.

فرماندار البرز گفت: بانک‌ها حق پذیرش مشتری را ندارند و صرفا درون شعبه کار‌های جاری خود را آن هم با یک سوم ظرفیت انجام خواهند داد.

استان قزوین بهداشتی و درمانی دوربین فرماندار فرماندار شهرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر