کد خبر: 1064178 A

معاون آموزش ابتدایی استان قزوین تشریح کرد:

معاون آموزش ابتدایی استان قزوین گفت: ارزیابی عملکرد پایانی دانش آموزان در مناطقی که در وضعیت زرد، نارنجی و قرمز هستند بصورت غیرحضوری و برخط از طریق شبکه شاد و در شهرهایی که در وضعیت آبی قرار دارند بصورت حضوری انجام شود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، سیدیدالله حسینی گفت: آموزش‌ها و تدریس فضای مجازی تا پایان اردیبهشت ماه ادامه داشته و سال تحصیلی به موقع پایان می‌یابد.

معاون آموزش ابتدایی استان قزوین با اشاره به تشریح چگونگی ارزیابی عملکرد پایانی دانش آموزان دوره ابتدایی ابراز کرد: از معلمان و مدیران آموزش و پرورش درخواست داریم در اردیبهشت ماه برای دانش‌آموزانی که نیاز به ترمیم و یادگیری در سطح بالاتر دارند برنامه ویژه‌ای برای یادگیری قرار دهند تا همه به سطح مطلوب برسند.

وی ادامه داد: لازم است مدیران و معلمان مدارس تا ۱۰ خرداد ماه کارنامه نتایج ارزشیابی توصیفی دانش‌آموزان را در اختیار اولیا قرار دهند.

این مسئول عنوان کرد: باید برای دانش آموزانی که در ارزشیابی نوبت دوم امکان انتقال به پایه بالاتر ندارند در تابستان برنامه ریزی شود تا شاهد موفقیت این دانش آموزان باشیم و آنها بتوانند به پایه بالاتر ارتقا پیدا کنند.

حسینی افزود: ارزیابی عملکرد پایانی دانش آموزان در مناطقی که در وضعیت زرد، نارنجی و قرمز هستند بصورت غیرحضوری و بر خط از طریق شبکه شاد و در شهرهایی که در وضعیت آبی قرار دارند بصورت حضوری انجام شود.

معاون آموزش ابتدایی استان قزوین گفت: در اردیبهشت ماه لازم است مدیران، آموزش دانش آموزان را طبق برنامه هفتگی از طریق برنامه شاد دنبال کرده و مدارس همچنان دایر باشد.

استان قزوین دانش آموزان فضای مجازی آموزش ابتدایی سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر