کد خبر: 1064116 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد با ابراز نگرانی در خصوص وضعیت شیوع کرونا در این شهرستان از راه اندازی بیمارستان صحرایی و 2 مدرسه به عنوان نقاهتگاه در موقعیت حاد گسترش این ویروس خبر داد.

محمد یزدان پناه به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: متاسفانه ویروس کرونا در شهرستان بویراحمد تاکنون 218 قربانی برجای گذاشته که پیش بینی می کنیم این تعداد در روزهای آینده به آمار بالاتری برسد.

وی با بیان اینکه روزانه به تعداد بستری های کرونایی در بیمارستان های شهرستان بویراحمد افزوده می شود، اظهارداشت: پیش بینی ها برای اقدامات پس از تکمیل شدن بیمارستان ها نیز شده است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد افزود: این شهرستان هم اکنون در وضعیت قرمز قرار دارد که بنظر می رسد در روزهای پیش رو این وضعیت تغییر و به یک موضوع حاد تبدیل شود.

یزدان پناه معتقد است افزایش مرگ و میرهای کرونایی در شهرستان بویراحمد نتیجه تعطیلات نوروزی و تجمعات و دورهمی ها است.

وی گفت:  کرونا در شهرستان بویراحمد در حال تاخت و تاز است و متاسفانه همچنان برخی به تازیدن این ویروس کُشنده توجهی ندارند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد با تاکید بر اینکه در این شهرستان، سهل انگاری‌ها، بی‌توجهی به پروتکل ها، حضور در مراسمات عروسی، نشست های انتخاباتی و تجمعات شبانه همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با متولیان مراسم عروسی، برپا کنندگان نشست‌های انتخاباتی به صورت جدی باید برخورد قاطع و قانونی شود.

بیمارستان صحرایی نقاهتگاه کرونا یاسوج یزدان پناه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر