کد خبر: 1063982 A

رئیس علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 106 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 4 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 106 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 107 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل، نمین، پارس آباد، مشگین‌شهر، خلخال، سرعین، بیله سوار و گرمی در وضعیت قرمز و شهرستانهای نیر، کوثر و اصلاندوز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 580 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 71 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 4 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 106 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 69 نفر از اردبیل، 12 نفر پارس آباد، 6 نفر مشگین شهر، 4 نفر گرمی، یک نفر کوثر، یک نفر بیله سوار و 13 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

علوم پزشکی کرونا اردبیل کووید 19 کووید19 آمار کرونا شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل آمار کرونا اردبیل کرونا در اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر