کد خبر: 1063480 A

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد:

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس اقدامات خاصی را در رابطه با کنترل و نظارت بر معابر و اماکن عمومی و پیشگیری از هرگونه مظاهر روزه‌خواری اندیشیده و گشت‌های ویژه خود را سازماندهی کرده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سردار کیقباد مصطفایی افزود: در طول ماهرمضان و روزهایی که در آن قرار داریم، مبنای اقدامات و فعالیت صنوف بر اساس تصمیمات ستاد مقابله با بیماری کرونای کشوری و استانی است.

وی گفت: از ابتدای هفته تاکنون، فعالیت تمام مراکزی که به نوعی تجمعاتی را در پی دارند، ممنوع است و بعد از اعمال محدودیت های ستاد کرونایی شاهد اجازه فعالیت برخی از صنوف هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه صنوفی مثل رستوران ها، بیرون بر ها،بستنی فروشی ها و ساندویچی ها به صورت غذای آماده می‌توانند اقدامات و فعالیت‌های داشته باشند، اظهار داشت: تمامی رستوران ها، کافی شاپ ها، قهوه‌خانه‌ها و مواردی از این دست، حق هیچ گونه فعالیتی را از اذان صبح تا اذان مغرب نخواهند داشت و فعالیت آنها محدود خواهد بود.

مصطفایی از شهروندان خواست: حرمت ماه رمضان را حفظ کنند زیرا پلیس با هرگونه مظاهر روزه خواری و موارد خلاف بر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا، قاطعانه برخورد می کند.

 

استان کهگیلویه و بویراحمد رستوران ها کنترل و نظارت ماه رمضان روزه خواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر