کد خبر: 1063451 A

با حضور معاون استاندار فارس؛

با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار فارس، آیین تکریم و معارفه فرماندار جدید سپیدان برگزار و حسن همتی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان منصوب شد.

به گزارش ایلنا در این آئین که در محل فرمانداری سپیدان برگزار شد، سید احمد احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس در سخنانی با اشاره به اولویت های پیش رو  اظهار داشت: با همدلی، اتحاد، انسجام و هم افزایی می توان اولویت های نظام را در سال 1400دنبال کرد.

وی مدیریت بیماری کرونا را از اولویت های مهم استان معرفی کرد و گفت: به هر حال این بیماری ظاهرا همچنان هست و باید خود را با این شرایط وفق دهیم اما از مدیران ارشد انتظار داریم با رعایت تمهیدات به خوبی این بیماری را مدیریت کنند.

وی فرمانداران را محور اتحاد و انسجام در شهرستان ها عنوان کرد و با تقدیر از تلاش های جوادی فرماندار سابق سپیدان گفت: با توجه به تنگناهای موجود، پذیرش مسئولیت حقیقتا دشوار است.

او با اشاره به سوابق همتی فرماندار جدید سپیدان نیز افزود: فرماندار جدید سپیدان دارای سوابق و تجربیات مناسبی در عرصه مدیریتی است ضمن اینکه  فرزند شهید است و ما نیز باید کمک کنیم که خانواده شهدا را در انتصاب ها مد نظر قرار دهیم.

او خواستار کمک همه جانبه مدیران به فرماندار سپیدان شد و افزود: آقای همتی هم سوابق کاری خوبی دارد و هم دلسوز و پای کار است لذا با همدلی و وحدت همگان می توان روز به روز شاهد رشد و توسعه شهرستان باشیم.

در پایان این آیین با تقدیر از جوادی فرماندار سابق سپیدان، حسن همتی به عنوان فرماندار جدید سپیدان معرفی شد.

حسن همتی پیش از این سوابقی چون معاون سیاسی فرماندار شیراز، سرپرست فرمانداری سپیدان، معاونت سیاسی فرمانداری سپیدان و... را در کارنامه خود داشت.

 

فرماندار قانون معارفه معاون سیاسی امنیتی معاون سیاسی امنیتی استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر