کد خبر: 1063381 A

با رأی اعضای شوراٰ

رئیس شورای شهر دلیجان گفت: شهردار دلیجان به دلیل پاره‌ای مسائل در حوزه عملکردی خود استیضاح شد و اعضای این شورا با قاطعیت‌ آرا وی را از سمت خود برکنار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی بیگی افزود: شورای اسلامی شهر دلیجان در ماه های گذشته در خصوص توقف طرح‌های عمرانی و برخی نارضایتی‌ها از سوی مردم به شهردار دلیجان «داود فرداد» تذکر داده بود.

وی ادامه داد: داود فرداد روز چهارشنبه در نشست ویژه شورای شهر حاضر شد و به سئوالات اعضای داد پاسخ داد. این پاسخ‌ها قانع کننده نبود و شورای اسلامی شهر در استیضاح وی رأی به برکناری داد.

رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان اظهار داشت: بر اساس صورتجلسه شماره ۲۸۵ این شورا اسلامی، مستندات نشست استیضاح شهردار دلیجان و سایر مدارک لازم برای پیگیری امور به هیئت تطبیق ارسال شد که نتیجه این هیئت در فرمانداری نیز تأیید بر برکناری بوده است.

بیگی تصریح کرد: مدیریت شهری از ارکان مهم در راهبری امور توسعه محور است و شورای اسلامی به عنوان پارلمان محلی به صورت مستمر اقدامات و برنامه‌های شهرداری را رصد می‌کند و اگر کمترین اهمال کاری در برنامه ها صورت بگیرد با شهردار انتصابی تعارفی نداشته و وی باید با حضور در نشست شورا در حوزه عملکردی خود توضیحات شفافی ارائه کند. 

استیضاح شهردار دلیجان برکناری شهردار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر