کد خبر: 1063339 A

در شبانه روز گذشته رخ داد؛

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قزوین از اعمال قانون هزار و 323 خودرو متخلف در سطح استان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ ابوالفضل قلی پور در جلسه قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا که در استانداری قزوین برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: با توجه به استمرار طرح ممنوعیت های شبانه که از ساعت 22 تا 3 بامداد اجرایی می شود، در شبانه روز گذشته 100 خودرو جریمه یک میلیونی شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قزوین اظهار داشت: به 1020 خودرو در ورودی های شهر قزوین تذکر داده شد تا از شهر خارج نشوند که اغلب افراد تمکین کردند و 165 خودرو نیز عودت داده شدند.

سرهنگ قلی پور با اشاره به اینکه تاکنون 25 هزار مجوز تردد در سطح استان صادر شده، افزود:  سازمان انتقال خون نیز قرار است مجوز صادر کند که این کار را سخت تر خواهد کرد چون در سیستم ثبت می‌شود و روال اداری نیز بیش از ۱۰ روز طول می‌کشد، بنابراین این تصمیم‌گیری‌ها نیاز به پیوست انتظامی دارد و باید با کارشناسی تصمیم گیری شود که با این حال ناجا پای کار است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید برای شب‌های قدر از هم اکنون تصمیم‌گیری شود تا با مشکلات احتمالی روبرو نشویم، دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا برای همه ما قابل احترام است اما باید با توجه به شرایط استان تصمیم گیری شود.

خودرو فرماندهی انتظامی استان کارشناسی مشکلات اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر