کد خبر: 1063337 A

کارشناس هواشناسی استان اردبیل خبر داد؛

کارشناس هواشناسی استان اردبیل گفت: همچنان تا پایان فرودین ماه (سه شنبه 31 فروردین) شرایط جوی پایدار و نسبتاً آرام بوده و سامانه فعال بارشی در سطح استان نخواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، محمد فاخر در تشریح وضعیت آب و هوای استان اردبیل عنوان کرد: طبق پیش بینی های انجام شده توسط اداره کل هواشناسی استان اردبیل، همچنان تا پایان فرودین ماه (سه شنبه 31 فروردین) شرایط جوی پایدار و نسبتاً آرام بوده و سامانه فعال بارشی در سطح استان نخواهیم داشت. 

وی افزود: طی این مدت آسمان استان صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود. وزش باد در قبل از ظهرها غالباً ملایم و در ساعات بعدازظهر و عصر با سرعت متوسط (در مناطق مرکزی گاهی تند) انتظار می رود. 

کارشناس هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: از عصر امروز تا عصر فردا (جمعه 27 فروردین) با عبور موج ضعیفی از جو منطقه در مناطق مرکزی و جنوبی استان شاهد افزایش ابر خواهیم بود و در برخی نواحی رگبار موقتی هم دور از انتظار نیست. 

فاخر گفت: طی امروز و فردا همچنان در طول شب ها هوای بسیار خنک (بویژه در مناطق کوهستانی) و در طول روزها هوای بهاری تداوم داشته اما از روز شنبه هفته آینده ضمن پایداری شرایط جوی دمای هوا در ساعات شبانه روز روند افزایشی خواهد داشت.

 

هواشناسی جو پایدار هواشناسی اردبیل محمد فاخر هوای بهاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر