کد خبر: 1063234 A

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی اعلام کرد؛

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان برای کاندیداتوری انتخابات شورا‌های شهر در بخش مشهد، ١١۶ نفر در مرحله اول رد صلاحیت شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمد علی نبی پور سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی و معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت‌: از مجموع هزار و ۶۲ نفر ثبت نام کننده برای کاندیداتوری انتخابات شورا‌های اسلامی شهر در بخش  مشهد صدو شانزده نفر در مرحله اول رد صلاحیت شدند.

او افزود: رد صلاحیت‌ها هنوز به نامزد‌ها اعلام نشده و این رد صلاحیت‌ها قطعی نیست و ممکن است با اعتراض و ارائه مستندات از سوی نامزد‌ها به تایید صلاحیت تبدیل شود.

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی با بیان اینکه ۳۲ درصد از کل داوطلبان دارای سابقه نمایندگی در شورا‌های اسلامی دوره‌های گذشته هستند، بیان کرد: ١١ هزار و ۲۷ نفر نیز برای اولین بار در انتخابات حضور پیدا می‌کنند.

نبی پور بیان کرد: در بحث رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، یکی بحث ها، واکسیناسیون عوامل اجرایی و افراد حاضر سر صندوق خواهد بود که هنوز قطعی نشده، اما پیگیر هستیم که این طرح حتما اجرایی شود و نگرانی عوامل اجرایی را در مورد ابتلا به کرونا از بین ببرد.

او تصریح کرد:برای حفظ سلامت مردم و رای دهندگان پیش بینی توزیع اقلام بهداشتی را در شعب اخذ رای خواهیم داشت و همچنین تعداد شعب را افزایش می‌دهیم و سعی بر این است در صورت امکان صندوق‌ها را در فضای باز و در مکان‌هایی که بهترین وضعیت برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را داراست، قرار گیرند تا مردم هم بدون نگرانی به واحد‌ها مراجعه کنند.

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی تاکید کرد: برای تجمع‌های تبلیغاتی و انتخاباتی نیز برنامه ریزی بر این است که بیشتر برای تبلیغات نامزد‌ها از فضای مجازی و تلویزیون استفاده شود.

نبی پور اظهار کرد: دغدغه ما مشارکت بالای سیاسی و حضور مردم در عرصه انتخابات است و در جهت رفع نگرانی‌های رای دهندگان و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از همه توان خود بهره خواهیم برد.

انتخابات تلویزیون خراسان رضوی سلامت مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر