کد خبر: 1063183 A

امروز انجام شد؛

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین عصر چهارشنبه به همراه جمعی از مسئولان ضمن بازدید از بخش کرونایی بیمارستان بوعلی و رازی از بیماران بستری در این بخش نیز عیادت و دلجویی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، به دنبال شیوع موج چهارم کرونا در شبانه روز گذشته، ۷۷۷ بیمار  قطعی ابتلا به کرونا در استان شناسایی و از این تعداد ۱۲۶ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری شده اند.

روند ابتلا به بیماری کرونا در استان تصاعدی بوده و به رقم غیر قابل پیش بینی رسیده و ظرفیت بیمارستان های استان برای پذیرش بیماران جدید در حال تکمیل است.

از این رو، دانشگاه علوم پزشکی قزوین، تفاهم نامه ای با لشگر ۱۶ زرهی قزوین امضا کرده است تا از ظرفیت های بیمارستان ارتش و محوطه آن در راستای خدمات دهی به بیماران کرونایی استفاده شود.

در این راستا استاندار قزوین از مراکز درمانی رازی و بوعلی قزوین، بیمارستان صحرایی مستقر در محوطه لشگر ۱۶ زرهی و بیمارستان ۵۵۳ شهید بهبودی ارتش دیدن کرد و ضمن بررسی اقدامات صورت گرفته از کادر درمانی مراکز درمانی استان نیز تقدیر به عمل آورد.

در این بازدید محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین، پیمان نامدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و معاونان، قدرت الله مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران استانداری، محمد صادق بابایی مدیر درمان تامین اجتماعی استان، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و دیگر مسئولان حضور داشتند.

 

بیمارستان تامین اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان مدیریت بحران محمد صادق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر