کد خبر: 1062889 A

رئیس علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 99 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 6 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 99 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 85 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل، نمین، پارس آباد، مشگین‌شهر، خلخال، سرعین، بیله سوار و گرمی در وضعیت قرمز و شهرستانهای نیر، کوثر و اصلاندوز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 550 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 77 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 6 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 99 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 64 نفر از اردبیل، 17 نفر پارس آباد، 5 نفر مشگین شهر، 5 نفر گرمی و 8 نفر از خلخال گزارش شده است.

کرونا اردبیل کووید 19 کووید19 بستری بیماران کرونا شهرام حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر