کد خبر: 1062590 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: حضور پررنگ مردم در انتخابات نوعی همه پرسی برای اثبات حقانیت جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

به گزارش ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور در نشست کمیته بازرسی ستاد انتخابات استان قزوین گفت: توجه به این نکته ضروری است که انتخابات پیش رو از تاثیرات ملی، منطقه‌ای و حتی جهانی برخوردار است.

استاندار قزوین ادامه داد: لازم است دست اندرکاران انتخابات برای برگزاری باشکوه این رخداد و تلاش برای جلب مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای قدم بردارند؛ چرا که حضور پررنگ مردم در انتخابات نوعی همه پرسی برای اثبات حقانیت جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

وی با اشاره به نقش مردم در تصمیم گیری ها و حقی که آنان برای تعیین سرنوشت خود و کشور دارند گفت: نقش مردم و جمهوریت نظام در تصمیم گیری‌های خرد و کلان در کشور دارای اهمیت بالایی است.

این مسئول اظهار کرد: انتخابات می‌تواند به تقویت وحدت و انسجام ملی منجر شود، دشمن همواره سعی دارد تا وحدت و انسجام ما را هدف بگیرد، هوشیاری در این رابطه ضروری بودهو باید بدانیم تا زمانی که وحدت داریم هیچ یک از توطئه‌های دشمنان نمی‌تواند به ما آسیب بزند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت بالای کار بازرسان انتخابات ابراز کرد: دست اندرکاران برگزاری انتخابات امانتداران مردم هستند و بازرسان چشم بینای نظام جمهوری اسلامی در امانت داری از رای مردم به شمار می‌روند.

جمالی پور گفت: چنانچه حتی یک رای جابجا شود با هیچ عمل و توبه‌ای قابل جبران نیست؛ زیرا این امر حق الناس به شمار می‌آید.

 

استان قزوین انتخابات جمهوری اسلامی نظام جمهوری اسلامی همه پرسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر