کد خبر: 1062562 A

مدیرکل راه و شهرسازی فارس مطرح کرد:

مدیرکل راه و شهرسازی فارس با بیان اینکه یکی از مهمترین فاکتورها در اجرای پروژه‌های عمرانی، سیمان است، گفت: استان فارس با وجود 10 کارخانه فعال سیمان، رتبه خوبی در تولید این محصول دارد اما متاسفانه مدتی‌ست که شاهد کمبود شدید سیمان در فارس هستیم.

به گزارش ایلنا، جعفر زاهدی مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس یکی از دلایل تاثیرگذار در کندی سرعت اجرای پروژه‌های عمرانی این اداره کل در استان را کمبود سیمان اعلام کرد.

 زاهدی افزود: دو ماموریت بسیار حائز اهمیت که بر دوش اداره کل راه و شهرسازی قرار گرفته یعنی مسکن و راه احتیاج مبرم به سیمان دارد و کاهش این کالای اساسی در بازار می‌تواند تا مرحله تعطیلی پروژه‌های عمرانی پیش رود.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: تاکنون با تلاش های متعدد اجازه تعطیلی  پروژه های عمرانی شامل احداث مسکن و احداث راه را نداده ایم ولی سرعت این پروژه ها به دلیل نیاز شدید به سیمان کم شده است.

زاهدی افزود: امیدواریم با مدیریت تولید و توزیع سیمان در استان هر چه زودتر شاهد پایان وضعیت موجود برای سیمان باشیم تا اجرای پروژه های عمرانی استان همانگونه که برنامه ریزی شده و انتظار می رود به پیش رود.

اداره کل راه استان فارس راه و شهرسازی سیمان برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر